Velká cena Líšné 19.3.2017

Závody v orientačním běhu

Součást Pražské zimní ligy

Rozpis

Rozpis bude postupně upřesňován

Typ závodu

Úplně normální orienťák.

Centrum závodů

Parkoviště pod hradem Točník . Na shromaždišti není nic, převlékat se budete ve vlastních autech, jíst a pít z vlastních zásob. Asi 421m je ve vesnici hospoda U Rytířů, podle všeho bude ale zavřená, majiteli se nechce ji otevřít.

Doprava

Nejlépe vlastními auty po dálnici D5 na exit 34 Žebrák, pak 3km na shromaždiště. Pravděpodobně bude obec Točník vybírat na parkovišti poplatek 40,- Kč za auto. Prosím, zaplaťte to. Jinde v obci Točník je parkování zakázáno (všude jsou žluté čáry a zákazy, prosím neporušujte). Pokud byste opravdu nechtěli platit za parkování, zaparkute v Žebráku u hřiště , tam je to zadarmo a na shromaždiště 1200m příjemnou procházkou.
Veřejnou dopravou je shromaždiště obtížně přístupné, v případě nouze zajistíme odvoz od nádraží ČD Hořovice (Expres 778 Špičák, Praha hlavní nádraží 7:12, Hořovice 8:06), ozvěte se pořadatelům.

Přihlášky

Přes ORIS, nebo mailem na adresu lisna@email.cz, Subjekt:PZL do soboty 18.3.2016 11:59.

Prezentace

V neděli 19.3.2016. do 9:00.

Start

Přímo na shromaždišti ve vlnách podle kategorií.

Startovné

Dobrovolné, doporučeno 30,- Kč, děti a členové oddílů LBE, 5WC a ZAK zdarma.

Mapa

Speciálka pro MČR v rogainingu 2013 (zeleňavka). Měřítko 1:30.000 (kategorie A,B), 1:20.000 (kategorie C,D). Formát A4. Mapy nebudou vodovzdorně ani jinak upraveny. Popisy kontrol budou asi na mapě.

Kategorie

Vynechání kontrol

Libovolnou kontrolu na libovolné trati je možno vynechat. Za vynechanou kontrolu se přičítá penalizace 30 minut.

Časový limit

Do té doby, kdy mi začne být moc velká zima. Pak si buď sami změřte čas, nebo zavolejte na 702688562 a domluvte se se mnou. Ale pozor, na shromaždišti i v okolních lesích je jen velmi špatný signál.

Kontroly

Na kontrolách bude červený fáborek a voskovka. Pokud kontrolu neuvidíte, byla asi ukradena, mohlo se to stát, některé budu dávat do lesa dost dlouho předem. Ukradení kontroly není důvodem ke zrušení závodu, pokud bude chybět všem, budu ji ignorovat, pokud bude chybět jen některým, budou někteří penalizováni podle pravidla o vynechaných kontrolách.