Velká cena Líšné 13.3.2016

Závody v orientačním běhu

Součást Pražské zimní ligy

Rozpis

Typ závodu

Úplně normální orienťák.

Centrum závodů

Parkoviště u zříceniny kiosku Tři sudy na "staré plzeňské" silnici 605 mezi obcemi Cerhovice a Kařez, kousek od motorestu Bouchalka 49°49'44.849"N 13°47'45.184"E. Na shromaždišti není nic, převlékat se budete ve vlastních autech, jíst a pít z vlastních zásob.

Doprava

Nejlépe vlastními auty po dálnici D5 na exit 41 Cerhovice, pokračovat po silnici 605 ještě 2,2 km na západ. Ze směru od Prahy je na parkoviště zákaz odbočení, můžete buď Veřejnou dopravou možno dojet vlakem do stanice Kařez (Expres 778 Špičák, Praha hlavní nádraží 7:12, Kařez 8:13) a pak po silnici asi 1km zpátky ku Praze.

Přihlášky

Přihlášky v ORISU, nebo mailem na adresu lisna@email.cz, Subjekt:PZL do čtvrtka 10.3.2016.

Prezentace

V neděli 13.3.2016. do 9:00.

Start

9:30, přímo na shromaždišti.

Startovné

Dobrovolné, doporučeno 30,- Kč, oddíly LBE, VSP (darovali mapu) a děti zdarma.

Mapa

Bouchalka, rok výroby 2008, měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, mapovali Ctibor Sysel, David Komín, Eliška Masopustová, Lukáš Hýbl, Ondřej Fliegl. Mapa sedí přiměřeně tomu, že je 8 let stará. Porosty povyrostly, nebo byly vykáceny, cesty zarostly, nebo byly projety nové, terénní tvary vcelku odpovídají... V západní části mapy je méně změn, než na východě, trať C bude výhradně v západní části mapy, proto je vhodná i pro děti a začátečníky. Mapa nebude originál (ty už došly), ale barevná xerokopie a nebude vodovzdorně upravena.

Popisy kontrol budou asi viset někde na shromaždišti.

Kategorie

Vynechání kontrol

Libovolnou kontrolu na libovolné trati je možno vynechat. Za vynechanou kontrolu se přičítá penalizace 30 minut.

Časový limit

Do té doby, kdy mi začne být moc velká zima. Pak si buď sami změřte čas, nebo zavolejte na 702688562 a domluvte se se mnou. Ale pozor, na shromaždišti i v okolních lesích je jen velmi špatný signál.

Kontroly

Na kontrolách je červený fáborek a voskovka. Pokud kontrolu neuvidíte, byla asi ukradena, mohlo se to stát, některé budu dávat do lesa dost dlouho předem. Ukradení kontroly není důvodem ke zrušení závodu, pokud bude chybět všem, budu ji ignorovat, pokud bude chybět jen některým, budou někteří penalizováni podle pravidla o vynechaných kontrolách.