Velká cena Líšné

Velká cena Líšné 3.3.2019

Velká cena Líšné 4.3.2018


Velká cena Líšné 2018 se uskuteční přímo v Líšné na mapě Vrána z roku 1980. Bude to normální orienťák.

Velká cena Líšné 19.3.2017

Orientační bruslení 15.1.2017

Informace z pátka:
V úterý se na Záplavách bruslit dalo, byť s obtížemi. Mezitím stačilo mrznout, sněžit, fučet, tát a teď bude zase mrznout. Co to udělá s ledem a hlavně se sněhem na něm, těžko říci. Zítra (sobota) se tam vypravím a nějaké informace o podmínkách dám do pokynů. Možná to bude spíš na LOB, než na OBR. Protože jsou nějaké problémy s tímto serverem, možná budou pokyny jen na ORISu a ne tady.

Závody budou !!!!!

a to na Turyňském rybníce (Záplavy) u Kamenných Žehrovic. Podmínky sice nejsou ideální, ale je to skoro 5 let od posledního orientačního bruslení, tak to zkusíme. Rybník je až na pár oblastí (u vtoku a výtoku Kačáku a v zátoce na východě - bude vyznačeno v mapě) zamrzlý bezpečně. Na ledu je cca 5cm sněhu, takže bruslit lze, ale mohlo by to být lepší. Sněžit už snad moc nemá, možná sníh do neděle ještě trochu slehne. Závod lze absolvovat i na běžkách (můžete i bruslit :) - možná to bude rychlejší, než bruslení na bruslích), nebo pěšky.

Velká cena Líšné 13.3.2016

Už jsou výsledky. Omlouvám se Pavlu Titzovi, který vyhrál kategorii B, ale omylem nebyl vyhlášen a Vašku Chotětickému, který skončil v 4. a omylem byl vyhlášen. Děkuji za účast a těším se za rok nashledanou.

Velká cena Líšné 1.3.2015

Velká cena Líšné 2014

Předchozí ročníky GPL (2009-2013)

Historická tabulka Pražské zimní ligy